Results By Age Group
2021 O*H*I*O Masters Hudson SCM Swim Meet
Saturday, December 11, 2021 - Sunday, December 12, 2021
Female 35-39 Age Group
Search Criteria
Results
Events
1
50M Free SC
2
50M Back SC
3
50M Breast SC
4
50M Fly SC
5
400M IM SC
6
100M Free SC
7
100M Back SC
8
100M Breast SC
9
100M Fly SC
10
100M IM SC
11
200M Free SC
12
200M Back SC
13
200M Breast SC
14
200M Fly SC
15
200M IM SC
17
800M Free SC
18
1500M Free SC
19
400M Free SC
20
200M Fly SC
22
100M Back SC
23
50M Free SC
24
200M Breast SC
26
50M Fly SC
27
100M Free SC
28
200M IM SC
29
100M Breast SC
30
50M Back SC
31
100M Fly SC
33
200M Free SC
34
50M Breast SC
35
200M Back SC
37
100M IM SC
Age
Groups
18-24 F
18-24 M
25-29 F
25-29 M
30-34 F
30-34 M
35-39 F
35-39 M
40-44 F
40-44 M
45-49 F
45-49 M
50-54 F
50-54 M
55-59 F
55-59 M
60-64 F
60-64 M
65-69 F
65-69 M
70-74 F
70-74 M
75-79 F
75-79 M
80-84 F
80-84 M
85-89 F
85-89 M
90-94 F
90-94 M
95-99 F
95-99 M
100-104 F
100-104 M
105-109 F
105-109 M
Swimmers
Aaron Foreman
Amanda Barnoski
Andrea Hahn-Lawson
Andreas Seibt
Andrew McCollister
Ann Marshfield
Ashley Braniecki
Benjamin Walter
Brian Jarvis
C.J. Rushman
Caleb Studt
Chad Nance
Chad Steed
Cynthia Braden
Cynthia Druckenbrod
David Douglass
David Kelso
Deane Malaker
Dee Shedlow
Diane Spence
Duane Grassell
Edward Borsuk
Elizabeth Blair
Ellis Merschoff
Frank Thompson
Fredy Arnold
Gregory Turocy
Hannah Langer
Heidi Wiedamann
James Ritter
Jamie Ryan
Jenna Halupnik
Jerome Frentsos
John Scalli
Judith Norton
Julia Ver Voort
Julio Aponte
Kathleen Stutz
Kinsey Kolega
Kris Meekins
Kristi Tabaj
Lawrence Day
Lawrence Terkel
Lisa Turner
Luise Easton
Megan Pycraft
Michael Klingler
Renee Harden
Rhiannon Reese
Rob Truscott
Robert McDonald
Sarah King
Sid Hall
Stephen Soboslay
Susan Paris
Thomas Spence
Thomas Stebel
Tim Moon
Todd Stultz
Clubs
AKMS
ANBM
CAQT
CONN
CSMT
DCAC
FFH
IM
MEDM
MICH
NAT
O*H*
OHAAC
SFTL
SHARK
SKY
UC09
UC17
UC18
Name
Club
Sex
Swim
Time
Place
Event 5 Mixed 400 SC M IM
Kathleen Stutz
SFTL
Female
NS
0
Ashley Braniecki
O*H*
Female
6:24.73
1
Event 17 Mixed 800 SC M Free
Andrea Hahn-Lawson
O*H*
Female
NS
0
Event 18 Mixed 1500 SC M Free
Kathleen Stutz
SFTL
Female
NS
0
Renee Harden
MEDM
Female
25:17.81
1
Event 19 Mixed 400 SC M Free
Sarah King
CONN
Female
10:50.94
1
Event 20 Mixed 200 SC M Fly
Kathleen Stutz
SFTL
Female
NS
0
Event 22 Mixed 100 SC M Back
Ashley Braniecki
O*H*
Female
1:20.44
1
Megan Pycraft
OHAAC
Female
1:40.18
2
Sarah King
CONN
Female
3:19.18
3
Event 23 Mixed 50 SC M Free
Andrea Hahn-Lawson
O*H*
Female
NS
0
Megan Pycraft
OHAAC
Female
38.25
1
Sarah King
CONN
Female
1:08.10
2
Event 24 Mixed 200 SC M Breast
Sarah King
CONN
Female
7:08.44
1
Event 26 Mixed 50 SC M Fly
Ashley Braniecki
O*H*
Female
34.26
1
Megan Pycraft
OHAAC
Female
48.91
2
Sarah King
CONN
Female
1:33.70
3
Event 27 Mixed 100 SC M Free
Andrea Hahn-Lawson
O*H*
Female
NS
0
Sarah King
CONN
Female
2:40.81
1
Event 28 Mixed 200 SC M IM
Ashley Braniecki
O*H*
Female
3:00.40
1
Event 29 Mixed 100 SC M Breast
Kathleen Stutz
SFTL
Female
NS
0
Sarah King
CONN
Female
3:18.86
1
Event 30 Mixed 50 SC M Back
Ashley Braniecki
O*H*
Female
36.19
1
Megan Pycraft
OHAAC
Female
49.99
2
Sarah King
CONN
Female
1:34.50
3
Event 31 Mixed 100 SC M Fly
Ashley Braniecki
O*H*
Female
1:16.82
1
Event 33 Mixed 200 SC M Free
Andrea Hahn-Lawson
O*H*
Female
NS
0
Sarah King
CONN
Female
5:32.21
1
Event 34 Mixed 50 SC M Breast
Sarah King
CONN
Female
1:32.85
1
Event 35 Mixed 200 SC M Back
Ashley Braniecki
O*H*
Female
3:00.25
1
Sarah King
CONN
Female
6:15.77
2
Event 37 Mixed 100 SC M IM
Ashley Braniecki
O*H*
Female
1:22.79
1
Sarah King
CONN
Female
2:58.52
2