USMS Fitness Series

Monday, July 15 - Wednesday, July 31, 2019

Registration

USMS

The 2019 SmartyPants Vitamins USMS Fitness Series

Roster

988 Entrants

# First Name Last Name Team
1 Brian Acker GAJA
2 Dolly Ackerman WCM
3 Jennifer Ackerman SKY
4 Mayra Adachi CRUZ
5 David Adams CCAW
6 Rachel Adams CCAW
7 Roy Alameida UC39
8 Robert Alspaugh UC48
9 Ray Alvarado CMS
10 Eddie Ames PAQM
11 David Andersen NCMS
12 Jill Anderson ARIZ
13 Linda Anderson KMSC
14 Patricia Andrews NCMS
15 Holly Apple BSMT
16 Ilene Applebaum LTDV
17 Kellie Archuletta LVM
18 Valerie Armento UC38
19 Patricia Arnold GULF
20 Sarah Asby NCMS
21 Kristian Aspiolea USN
22 Alana Aubin NEM
23 Evelyn Autuori SCHH
24 Kelly Avant SLAM
25 Liliana Avelar SAMO
26 Joann Avina UC38
27 Julie Azzam MLAC
28 Billy Badger GAJA
29 Latifa Bakkali UC06
30 Patricia Baldwin SKY
31 Timothy Baldwin UC16
32 Timothy Baldwin UC16
33 Tricia Baldwin SKY
34 Laura Banks UC19
35 Jennifer Banning O*H*
36 Marcia Bargmann TAM
37 Jennifer Barker NCMS
38 Mary Barnett ISWIM
39 Lisa Barton JAWS
40 Anna Bass UH20
41 Margaret Batko TRI3
42 Ariel Baugh SPP
43 Jerrilynn Bayless THT
44 Yvonne Bays NBM
45 Jack Bayt FDM
46 Teresa Bazzle NCMS
47 Teresa Bazzle NCMS
48 Stacy Beadle ARIZ
49 Danielle Bean NEM
50 Patricia Bearup MICH
51 Herlinde Beck LCNM
52 Jacki Becker MOVY
53 Barb Belcher UC22
54 Patti Bell BERK
55 Penni Bengtson CRUZ
56 Alexis Benjamin L4S
57 Stephanie Bennington MYS
58 Amy Benton SKY
59 John Bergendahl UC37
60 Nora Bergeon-Capps WMAC
61 Victoria Bergeron UC02
62 Erica Bergstrom WMAC
63 Michelle Bernstein UC15
64 Ann Berres-Olivotti WMAC
65 Jo-Ann Berry PBM
66 Marsha Berry MINN
67 Heidi Bettendorf PBM
68 Lynn Betterton AKMS
69 Rebecca Biando UC38
70 Shirley Bibles GTX
71 Shanna Bierman NCMS
72 Adriane Blaesing MMA
73 Jennifer Bloch MCM
74 Donald Blowey BFLO
75 Daniel Blumenthal ANCM
76 Pamela Blumenthal ANCM
77 Peter Boers SHARK
78 Elizabeth Boswell NCMS
79 Marcie Bowman OREG
80 Abee Boyles NCMS
81 Robin Bragg OREG
82 Doris Brashear MMAC
83 Bill Brenner SHARK
84 Susan Bricken 1693
85 Rebecca Brinich PBM
86 Matthew Bronson KM
87 Stanley Brosman UC33
88 Dale Brown AGON
89 Evelyn Brown SPP
90 Frank Brown LOCO
91 Jeff Brown UC22
92 Leslie Brown SKY
93 Misty Brown GULF
94 Ray Bruce MOST
95 Tamara Brummer UC03
96 Dorothy Buchhagen ANCM
97 Nancy Buchholz L4S
98 Paige Buehler MCM
99 Jessica Bullock UC14
100 Brigid Bunch ARIZ
101 Patricia Burd MINN
102 Mike Burgess NIAG
103 Charles Burke FFH
104 Abbey Burns NAUT
105 Eugenia Burrell NCMS
106 Laurie Busch MICH
107 Geneva Bush NAUT
108 Veronica Bush FFH
109 Cindy Buteyn WMAC
110 Deanna Byington SDPM
111 Tinoi Cady UC39
112 David Cagle UC30
113 Karen Calvert DAS
114 Leslie Campbell UC33
115 Julie Canfield UC14
116 Timothy Capps WMAC
117 Leah Carroll ALB
118 Connie Carson UC32
119 Mike Casper GSMS
120 Diana Castellano DAS
121 Pamela Castellano CCAW
122 Rachel Castellanos IM
123 Ricardo Castro UC33
124 Anna Catanese GAJA
125 Lisa Caulfield UC11
126 Tom Caulfield GRA
127 Kelli Cavaliero MVN
128 Stephanie Cayula GULF
129 Amos Chan ART
130 Sara Chapman IM
131 Diana Charles ROSE
132 Marcela Chavez GAJA
133 Aniela Chertavian ART
134 Sarah Chinn GAJA
135 Catherine Choy PBM
136 Catherine Choy PBM
137 Perry Christenberry NTXL
138 Lisa Ciccone UC07
139 Diana Clark UC38
140 Lisa Clark NCMS
141 Shelton Clark NASH
142 Scott Clements SMS
143 Charles Cline UC20
144 Janet Cobb UC43
145 Lisa Coble KOWS
146 Barbara Cocci NEM
147 Victor Cochran LVM
148 Mary Gay Coit CMS
149 Elisabeth Colacino UC02
150 Elisabeth Colacino SFD
151 Wayne Colahan PBM
152 Anita Cole LBG
153 Bonnie Coleman UC42
154 Leah Compton UC14
155 Sean Concepcion NAUT
156 Helen Connault GULF
157 Emily Cook UC02
158 Melissa Cook AGUA
159 Luis Copeland CSPM
160 Matthew Corn SRQM
161 Elizabeth Cornell CTRI
162 Sue Cosper INDY
163 Claudia Costa AGUA
164 Jack Courtney GTX
165 Milena Crnogorcevic UC10
166 David Croft GAJA
167 Jana Crosby KCSD
168 Kelly Crosby LGSR
169 Donna Cross ATCM
170 Amy Crowe LASH
171 Steven Culberson GFDM
172 Marianne Cushing CCAW
173 Allan Cutrow UCLA
174 Sue Dague UC32
175 Erin Dalton Curran FFH
176 Robert Daltorio GRA
177 Keith Danahey UC21
178 Jeanne Danford PBM
179 Gregory Danner FAIR
180 Irene David IM
181 Kendrick Davies UC30
182 Kim Davis UC02
183 Stacy Davis UC32
184 Deborah Dawson MARY
185 Connie Dayton UC42
186 Lujan Decima SPP
187 Kyle Deery SHARK
188 Harry Delong NCMS
189 Julie Demers UC38
190 Thomas Denes ANCM
191 Susan Deogracias UC33
192 Kathryn Deringer CSMT
193 Sarah Deschene 1776
194 Mike Desmond NEM
195 Patricia Deters ARIZ
196 Joseph Dettmore UC07
197 Henry Deutsch UC48
198 Christine DeVoe UC08
199 Maria Dewing RIPM
200 George DeWitt HUNT
201 Frank Diebold SKY
202 Noreen Diedo MICH
203 Joey Difato SRQM
204 Bob Dimick WFLM
205 Bob Dimick WFLM
206 Courtney Dobson DDSA
207 Brian Dollard ADMS
208 Paula Dooley SLOM
209 Kathleen Doswell VMST
210 Angela Dowgiert NEM
211 Pamela Dowling WMAC
212 Amy Downey L4S
213 Sarah Downey GBM
214 Jennifer Downing NEM
215 Caleb Drake UC16
216 Kirby Drawbaugh BWAQ
217 Mary Jo Driscoll WMAC
218 Jackie Dujkovic OLD1
219 David Duncan HHM
220 Melissa Duncan ENSW
221 Michael Durbin UC18
222 Cherie Durrett WSUB
223 Bert Eaton CCAW
224 Robert Eblin OHSP
225 Jonathan Eckert SHARK
226 Jonathan Eckert SHARK
227 Wendy Eckert UC15
228 Pat Eddy GAJA
229 Eric Edwards UC15
230 Andrea Efthymiou UC06
231 Loretta Ehlers SRQM
232 Mark Eisenhardt ADMS
233 Mary Eklund LOCO
234 Lehman Ellis UC24
235 Margaret Ellwood WMAC
236 Wendy Enderle SMS
237 Lauren English UC07
238 Lynn English LHY
239 Sarah Erdmann WMAC
240 Mia Erickson Stevens GULF
241 Phillip Erkkila GOLD
242 Douglas Esch ARIZ
243 Ann Espinoza BERK
244 Deborah Evans MICH
245 Kenny Evans UC45
246 Sandra Eyl MICH
247 Douglas Fairchild AMP
248 Marina Falaleeva RPM
249 Kevin Feely CMS
250 David Feldman BERK
251 Jeppesen Feliciano TAMCS
252 Giulia Ferraris MAAC
253 Victoria Ferrer GSAM
254 Pamela Fickenscher MINN
255 Mary Field AAAA
256 Peggy Finch GSM
257 Helena Finley COOG
258 Robert Fisch PAA
259 JaneAnn Fisher UC02
260 Christopher Fitzpatrick UC07
261 Michael Flaherty SWHM
262 Jack Fleming USF
263 Doug Fletcher NCMS
264 Stephan Flores MCM
265 Esther Foley UC02
266 Linda Foley LTAZ
267 Kenlyn Foster UC15
268 Nancy Foster FFH
269 Eric Foust PBM
270 Stacy Fox UC45
271 Sandra Franc JAM
272 Brandon Franklin SCAQ
273 Chip Franz UC08
274 Christine Franz SMS
275 Marcus Freeman GWMS
276 Martina Freeman GWMS
277 Tyler French GAJA
278 David Friedland ANCM
279 Sharon Friedman PBM
280 Catherine Friman SACMA
281 Karen Frittitta WMAC
282 Lucien Froidevaux SPP
283 Tim Fry UC50
284 Randy Fujioka UC37
285 Kathryn Fuller MYWM
286 Lisa Fuoco UC48
287 Rhona Furey UC07
288 Layna Furuhata SCYM
289 Cathy Gainor ANCM
290 Tom Gallup UC38
291 Christine Galvin-Combet ANCM
292 Blanca Garcia SPP
293 Fatima Garcia DAM
294 Erin Gartner CM
295 Ellen Garvey GBM
296 Pamela Garza MATM
297 Joe Gaul UC21
298 Edward Gaulrapp VMST
299 Patty Gawrys UC21
300 Vicky Geisler NBM
301 Gregory Geissman UC07
302 Gregory Geissman UC07
303 Coey Genuise ARIZ
304 Ava Gerald YBR
305 Jeremy Gerald YBR
306 Cheryl Gettelfinger INDY
307 Denise Gibbons MMAC
308 Elizabeth Gieseking GAJA
309 Jeffrey Gifford LND
310 Judy Gilbaugh TT
311 Anne Gilmore YBR
312 Danielle Girard SCHS
313 Anne Marie Gladding MICH
314 Norma Glaser ROSE
315 Jennifer Gliesman UC05
316 Arthur Glover PBM
317 Jennifer Golden MICH
318 Lawrence Golusinski ART
319 Greg Gooch NCMS
320 Jennifer Goodwin PCAT
321 Robert Gordon WMNS
322 Margaret Gorman SAMKM
323 JoAnn Gottlieb UC15
324 Diane Gould NBM
325 Jennifer Graham SMAK
326 Christine Grant UC17
327 Myles Grant LOM
328 Mary Graves SKY
329 Josh Green SLOW
330 Rob Green GBM
331 Karen Gremminger WMAC
332 Rose Grimm AAAA
333 Lynn Gross BWAQ
334 Brian Guarraci TVM
335 Ann Guins SHARK
336 Vivian Gundzik NMMS
337 Matthew Haas UC04
338 Leslie Haber UC05
339 Cathy Hallman-Kenner PALM
340 Mary Hamburg WMAC
341 Sally Hamilton DAM
342 John Hammerstrom JAWS
343 Gary Hammond UC12
344 Malena Hankins AWJ
345 Angela Hansen WMAC
346 Sean Harbison UC08
347 Amy Harkness HURM
348 David Harmon ANCM
349 Karen Harris RPM
350 Robert Harris PSM
351 Elizabeth Harrison OREG
352 Nanette Hashimoto UC38
353 Winslow Hawkes PBM
354 Heather Hawthorne UC08
355 Nneka Hawthorne FFH
356 Shirley Hayden PEAK
357 Nancy Haynsworth UC55
358 Jillian Hazlett UC17
359 Elizabeth Heaston ENSW
360 Liz Heir PBM
361 Anne Hendrix YCHA
362 Linda Henry GMUP
363 Iris Hernandez UC10
364 Jose Herrera TCAS
365 Laurel Herrmann UC48
366 Heidi Herzog LPM
367 Elizabeth Hidalgo AGUA
368 Anne Hiers SLAM
369 Laurence Hile PSM
370 Lisa Hilger ROSE
371 Margaret Hirakawa UC39
372 Margaret Hirakawa UC39
373 Kathi Hislop ENSW
374 Mary Ho CVMM
375 Kelsi Hobbs NCMS
376 Colin Hoff SPP
377 Lisa Hoff NCMS
378 Courtney Hoffman GAJA
379 David Hoffman GOLD
380 Kirsten Hoffman UC27
381 Bridget Hoffmann IM
382 Dana Holbrook SKY
383 Cindy Holland GULF
384 Lindsay Holland SPP
385 Jennifer Holmes FST
386 Kathleen Holmes UC48
387 Fred Holtz NCMS
388 Lynda Honberg ANCM
389 Michele Hoole UC08
390 Terrie Hoops SRQM
391 David Houck GTX
392 Timothy Howard DADS
393 Jessica Howington SKY
394 Pamela Howley UC13
395 David Hsu TRI3
396 Kelly-Jean Huard NEM
397 Heather Huettner MOVY
398 Dawson Hughes SHARK
399 Genny Hunt LBG
400 Samantha Hunter AAAA
401 Diane Hutchison MVM
402 Joe Hutto GAJA
403 Amy Hutts UC21
404 Jane Hutzol DKTA
405 Lauren Hyde CMS
406 Cece Iguchi UC32
407 Sarah Ingersoll UC33
408 Barbara Ingold GAJA
409 Elizabeth Ingraham UC08
410 Susan Ingraham MOST
411 Tara Inverso ANCM
412 Bill Ireland SCAQ
413 Linda Irish Bostic PBM
414 Connie Jackson UC25
415 John Jackson VMST
416 Joyce Jackson UC43
417 Ellen Jacobs UC37
418 Frederick Jacobson FMT
419 Kat Jalali MOST
420 Ashley Jameson Finley UC26
421 Jenny Janas KMSC
422 Jennifer Janiak-Ross UC38
423 Scott Janiak-Ross UC38
424 Rosalind Jarrett Sepulveda 3FIT
425 Amers Jensen ROSE
426 Lauren Jensen McGinnis WMAC
427 Elaine Joggerst HAFL
428 Margaret Johns TAOS
429 James Johnson ENSW
430 Matthew Johnson UC14
431 Jennifer Johnston L4S
432 Beth Jones RIDG
433 Frances Jones SKY
434 Matt Jones AWLM
435 Robert Jones 1776
436 Robert Jones 1776
437 Skylar Jones SCHS
438 Sedley Josserand SMAK
439 Julie Joyce ARIZ
440 Lois Judge MESC
441 Mary Jurey TXLA
442 Rona Kadish CMS
443 Heidi Kafka IM
444 Jana Kappel RIDG
445 Sue Kappmeyer MCM
446 Kristen Kastrinos UC06
447 Alexandria Kealey CONN
448 Casey Keiber SHARK
449 Michael Kelly UC14
450 Sean Kelly MICH
451 Heather Kemp SKY
452 Katie Kenyon FFH
453 Robert Kerestes TPIT
454 Julie Kerr-Nicholson WMAC
455 Kerry Kertes MESC
456 Amelia Kievit UC14
457 Fay Kilburg UC48
458 Eileen Kim SLOM
459 Emily Kindlon UC06
460 Kellie King ASCP
461 Patrick Kinlen BWAQ
462 Kristy Kintop WMAC
463 Nancy Kirkpatrick-Reno CVMM
464 Sally Kizer VMST
465 Sally Kleeman BERK
466 Allison Klein UC32
467 Jeffrey Klemes UCLA
468 Angela Klick SCHS
469 David Knicely SRVA
470 Kaitlin Knoblick UC07
471 David Kohl CCAQ
472 Nancy Kohl CCAQ
473 William Kolb SKY
474 Natasha Kopp SPP
475 Natasha Kopp SPP
476 Christina Kossa RPM
477 Lauri Koster MCM
478 Patricia Kotylo INDY
479 Paul Kowatch UC14
480 Michael Kozlowski IM
481 David Krebs NCMS
482 Katie Kreider SLAM
483 Scott Krevat NICK
484 Elaine Krugman GAJA
485 Masako Kubota SCSC
486 Olga Kulko UC07
487 Laurie Kusmaul GOLD
488 Norah Kute SKY
489 Jennifer Kyff WM
490 Kevin LaCour UC07
491 Sarah Laidlaw UC32
492 Patricia Lambert NEM
493 Pamela LaMontagne SLAM
494 Muriel Lancaster WCYGF
495 Rocio Lancaster WCYGF
496 Sara Landolt WMAC
497 Sue Langley SAWS
498 Holly Lanier COOG
499 Steven Laplante UC19
500 Alexandra Lara SPP
501 Damien Larson UC25
502 Ashley LaRue BGNW
503 Romeo Lavarias PLAN
504 Catherine Lavery GAJA
505 Karl Lawrence SMAK
506 Kathryn Lawrence FAST
507 Erica Lazarus PBM
508 Tracy LeBright WM
509 Kerri Lechtrecker UC06
510 Janice Lehmann-Shaw NMMS
511 Brett Lemire UC38
512 Susan Leon STAN
513 Sheryl Leonard-Schneck WMAC
514 Sheryl Leonard-Schneck WMAC
515 Lynda Leopold UC33
516 Cokie Lepinski ARIZ
517 Allyson Lesher SCHS
518 Martin Lespada ANCM
519 Sid Levy MAM
520 Julie Lewis UC45
521 Yan LI SDSM
522 Justin Liang UC44
523 Judy Lim-Sharpe ANCM
524 Ed Lindeman CMS
525 Jenelle Lockard SAM
526 Fiona Long SHARK
527 Gene Lopez CTSM
528 Melissa Lorance GULF
529 Dawn Lottig CTMA
530 Sandra Loucks CCAW
531 Kevin Loughlin NEM
532 Katrina Lovshin FFH
533 John CASEY Lowery DADS
534 Pat Luangeaktrakul SPP
535 Janet Lucas-Taylor WMAC
536 William Lutz UC38
537 Patrick Luzzi WM
538 Thomas Lynch SEAW
539 Laura Machado ARIZ
540 Carole Mackavey MACA
541 Karen MacKenzie IM
542 Jacob Macks ART
543 Gillian MacQuarrie UC22
544 Jennifer Macri PBM
545 Makiko Maemoto SDSM
546 Marilia Maia RICE
547 Sarah Maineri SWS
548 Siobhan Maize PALM
549 Deborah Malafsky PCAT
550 Ashley Mallette NEM
551 Patricia Maloy OREG
552 Alon Mandel UC43
553 Denise Ashley Mangaoang NCMS
554 Lucy Manheim RMST
555 Justin Mann KAC
556 Jerry Marchbanks PBM
557 Mary Marnell SWED
558 Ann Marshfield O*H*
559 Julie Martel TNS
560 Martha Martin IM
561 Tom Martin NMMS
562 Linda Marvin INDY
563 Michael Maslanik UC32
564 Audrey Mason UC02
565 Christine Mason UCLA
566 Mike Masur LHM
567 Christine Matarese CONN
568 John Mc Caffrey ANCM
569 Robbe McAlexander SRM
570 Maria McAuley Greer OWST
571 Brian McCarthy UC25
572 Daniel McCarthy GAJA
573 Susan Mccarthy JAWS
574 Kara McCarty WMAC
575 Linda McClure SLOM
576 Pam McClure GAJA
577 Margaret McCormick IM
578 Patrick McDeed NEM
579 John McHale SDPM
580 Shannon McKibben ARIZ
581 Lauri McLain UC38
582 Ray McLaughlin CVMM
583 Kimberly McMunn ISWIM
584 Kristina McNaught WCM
585 Charles McPeak SPP
586 Kris McPeak SPP
587 Chris McPherson ENSW
588 Jennifer McVeigh GERM
589 Wendy Medley SKY
590 Sara Mello SCHS
591 Karen Mellow SWED
592 Kathryn Mendez KMMS
593 Adriana Mendez-Rugh NCMS
594 Doug Mering WMAC
595 Kathleen Mering WMAC
596 Linda Merritt ARIZ
597 Jennifer Mesler BWAQ
598 Darren Messina O*H*
599 Fred Meyers PBM
600 Tyler Michael ENSW
601 Sherie Michaile PVMA
602 Christina Mignon WMAC
603 David Mikels TFAM
604 Lydia Mikoff SLAM
605 Joseph Randall Mikula MICH
606 Alan Miller PSM
607 Steve Miller GBM
608 Lisa Mills UC28
609 Megan Mills KMSC
610 Lauren Minchew WCYGF
611 Joan Mistretta GBM
612 Erica Mobasser INDY
613 Christopher Molnar UC14
614 Kimberly Moneymaker BARM
615 Maggie Moniot SMAK
616 Jane Montes SWED
617 Ann Moore NCMS
618 James Moore COLU
619 Joni Moore GTX
620 Susan Moore NMMS
621 Roland Mora PBM
622 Caitlin Morales UC43
623 Daniel Morgan UC25
624 Erin Moro PALM
625 David Morrill GAJA
626 Stephen Morris PCAT
627 Todd Moses ANCM
628 Marilu Moye NAM
629 Dorothy Mullaney NEM
630 Carol Munster HUNT
631 Anne Murphy SCYM
632 Annie Muske-Dukes-Driggs OREG
633 Cynthia Myer O2
634 Kelly Naramore ETEX
635 Meg Naulty SWED
636 Linda Neary PBM
637 Katherine Nelson NASH
638 Rachel Nelson WMAC
639 Katie Nemitz WMAC
640 Joe Nery ISMT
641 Edward Newill UC08
642 Natalia Nieto UC02
643 Jason Nieves OLD1
644 Rex Noble PBM
645 Utley Noble UC15
646 Utley Noble UC15
647 Shawn Nowak GULF
648 Tina Nuckles DART
649 Dorcas Nyaga TFAM
650 Elizabeth Nymeyer MINN
651 Amanda Oberholtzer PBM
652 Shannon O'Brien SPM
653 Nicole Oehmke UC38
654 Pamela Ogden MINN
655 Peter O'Keeffe VCM
656 Meghan Olsen UC06
657 Erik Olson PALM
658 Trimby Olson WMAC
659 Kurt Olzmann MICH
660 Maggie Oneil EQX
661 Jerry Orten UC32
662 Anne O'Shea UCSF
663 Charlene Otteson UC26
664 Sue Ottosen GAJA
665 James Owens NCMS
666 Megan Owens NEM
667 Cindy Palinkas TCYS
668 Maraden Panjaitan TFAM
669 Maraden Panjaitan TFAM
670 Luke Paquin MINN
671 Betty Parham UC15
672 Jinah Park Koo TFAM
673 Jennifer Parks MLAM
674 Josh Patterson QUAC
675 Mark Patterson WCM
676 Adam Paul ART
677 Valerie Paul UC02
678 William Paul UC02
679 Michael Pawloski FMT
680 Pamela Payne UC13
681 Stuart Pechter PBM
682 Deborah Pederson MOST
683 Kim Peifley GERM
684 Andrea Pena BB
685 Brad Pence CSTS
686 Ginger Penn GAJA
687 Nikki Peoples LTHO
688 Amanda Perez SPP
689 Eric Perez UC48
690 Robert Perkins TMSC
691 Diana Peroni NUTS
692 Laurie Perry TCAM
693 Dollie Peters PEAK
694 Mark Petersen UC15
695 Amy Peterson SKY
696 Cornelia Peterson UC17
697 Roger Pettey OAK
698 Marian Pezdek LYON
699 Moira Pfeiffer CBFY
700 Jeanne Picariello UC14
701 Teresa Picchi MAM
702 Jeanne Piccione UC20
703 Elizabeth Pickard SLAM
704 Robin Piet IFM
705 Pam Pinegar SLAM
706 Beverly Pinzon AGUA
707 Devi Piper NMMS
708 Stacey Pitcher CMS
709 Jay Place SRQM
710 Amanda Poffenberger TRI3
711 Tina Poginy CONN
712 Shelley Polette GTX
713 Susan Pollard INDY
714 Guido Poncia NIAG
715 Lucia Ponor UC09
716 Penny Popp SMSC
717 James Porter UC12
718 Jo Ann Porter SNM
719 Theresa Porter BLU
720 Alla Postelnik NITR
721 Ben Powell GULF
722 Megan Powell IM
723 Terry Powers NUTS
724 Chris Prather TTM
725 Juanita Prebble GAJA
726 Melanie Preston TNAQ
727 Onshalee Promchitmart SHARK
728 Cheryl Pulver FWYS
729 Carolyn Quigley BRAT
730 Alexis Raasch NEM
731 Michael Radmacher SKY
732 Michael Radmacher SKY
733 Kathy Raimonde UC06
734 Jennifer Ramos VACA
735 Lisa Ramsey WMNS
736 Angela Randall ARIZ
737 Kristian Ranker SPP
738 Dean Rapaport PBM
739 Tandy Ratliff MESC
740 MJ Redman CMS
741 Katie Reed NIAG
742 Thomas Reichhardt SPP
743 Marshall Reinhart SKY
744 Michelle Rembaum-Fox ECAM
745 Lisa Reuland SDPM
746 Karen Reynolds SKY
747 Kevin Rice UC19
748 Ann Richard GBM
749 Cheryl Richardson ENSW
750 Shelta Richardson GULF
751 Jahna Rinaldi CTSM
752 Jerry Ritchie ZAM
753 Laura Robertson UC45
754 Amanda Rode UC25
755 Carron Rodriguez UC21
756 Yencys Rodriguez TXAQ
757 Erin Roehrig TFAM
758 Lee Rogers NCMS
759 Mark Rogers WCYGF
760 Mark Rogers WCYGF
761 Rodrigo Rojas GWMS
762 Karen Rokich SKY
763 Ann Roller SWHM
764 Nancy Rollins UC02
765 Melanie Rosen COOG
766 Susan Rosenstreich MPMS
767 Sandy Ross UC35
768 Shannon Ross UC33
769 Adam Rossmell PBM
770 Lynda Rotter LTSE
771 Maggie Rowley ADMS
772 Karen Roy RPM
773 Connie Roy-Fisher PBM
774 Brian Rubke UCLA
775 Marie Ruf SKY
776 Jerry Runyon YCFM
777 C.J. Rushman SKY
778 Fiona Russo WM
779 Catherine Rust PBM
780 Gina Rymal UC26
781 Tamiko Saame UC21
782 Julie Sabo UC30
783 Rachel Salazar PAQM
784 Amy San Filippo CSMT
785 Betsy Sandberg GBM
786 Kathleen Sandner IM
787 Joan Sandstrom MTM
788 Jocelyn Sanford OREG
789 Chelsea Savage PALM
790 Steve Savage PALM
791 Anne Savitsky-Blondin UC02
792 Sherri Sawicki FMT
793 David Scammell UC24
794 Karen Scapini MICH
795 Daniel Schaber WMAC
796 Melissa Schad JAWS
797 Dwayne Schalles PALM
798 Carol Scheer UC45
799 Caryl Schiavon OREG
800 William Schimberg CMS
801 Jessica Schneider CCAW
802 Julie Schoenlank BERK
803 Jessalyn Schrock TULS
804 Bruce Schroeder SUSA
805 Susan Schroeder SMAK
806 Katrina Schwerin PSM
807 Anne Scott NMMS
808 Michael Scott UC05
809 Arthur Seaman GBM
810 Jeanne Seidler WMAC
811 Melanie Sellers OLD1
812 Melanie Sellers OLD1
813 Tomoko Senechal UC36
814 Missy Setty MICH
815 Suzanne Shea UC38
816 Haley Sheafor SCHS
817 Tirion Sheafor SCHS
818 Megan Shelton PAX
819 Jennifer Shoemaker UC48
820 Rosanna Sikora ADMS
821 Holly Silver UC38
822 Joanna Silver ANCM
823 Cory Siri FFH
824 David Slavin GWMS
825 Mike Sleeper GAJA
826 Ruth Sluder UC34
827 Ruth Sluder UC34
828 Amy Smith TFAM
829 Dori Smith TXAQ
830 Jennifer Smith GULF
831 John Smith UC48
832 Paula Smith AKMS
833 Robin Smith NOVA
834 Mark Snider UC37
835 Laura Snook IAMA
836 Matthew Songer ENSW
837 Shane Souter NAUT
838 David Spaans UC26
839 Joyce Spainhower MOVY
840 Tyler Spencer GAJA
841 Stephen Sponagle NOVA
842 Allison Stack Chin UC06
843 Meredith Stakem DCAC
844 Nancy Stanbury LBG
845 Caroline Stanistreet UC04
846 Caroline Stanistreet UC04
847 Lisa Steltemeier ENSW
848 Jeremy Stern SOBA
849 Scott Stevens GULF
850 Curtis Stevenson CSCM
851 Patricia Stevenson SHSH
852 Erin Stiers MINN
853 Anne Stoddard TNYA
854 Jessica Stokes NEM
855 Craig Stoller SWS
856 Theresa Storm STAN
857 Wendy Stoudt 1776
858 Jeanne Stromgren LTNB
859 Jim Struck UC21
860 Nina Stute UC36
861 Michael Suchan UC14
862 Meaghan Suhich SFTL
863 Barry Sutton NICK
864 Paul Sutton UC36
865 Steve Sutton SCA
866 Alicia Szymonik ARIZ
867 Ellen Taber PBM
868 Mike Taber PBM
869 Jim Tayebi UC27
870 Kimberlee Eileen Taylor TNAQ
871 Tom Taylor SMAK
872 Kelley Tenbarge BOON
873 David Terry PALM
874 Susan Thiel UC07
875 Dodi Thomas WCYGF
876 Michael Thomas MVM
877 Nancy Thomason NCMS
878 Jeffrey Thompson ZAM
879 Mark Thompson ZAM
880 Simon Thornton MOST
881 Astrid Thundercliffe GBM
882 Lucy Tobias SRQM
883 Rayleen Tolejko NIAG
884 Kristopher Tom UHM
885 Cheyenne Toole O*H*
886 Neil Topliffe MICH
887 Gregory Toscano BNG
888 Benjamin Tran NAUT
889 Craig Travers UC04
890 David Tucker SRQM
891 Miriam Tuliao TNYA
892 Lyne Tumlinson MOVY
893 Lynsey Turek OREG
894 Kay Turner ROCH
895 Lisa Turner O*H*
896 Jeffrey Udrasols UC16
897 Anne Uecker MESC
898 Jean Ufkin MYWM
899 Sara Underwood MCM
900 Melissa Unger LVM
901 Doris Urban PBM
902 Mark Usher SRQM
903 Debbie Utz SKY
904 Elaine Valdez MOST
905 Jim Van Arsdale UC02
906 Kris Van Handel UC20
907 Eulah Varty MMAC
908 Monica Vasquez USF
909 Lazaro Vega MICH
910 Bonnie Vencill UC12
911 Krishna Venkatram UC06
912 Larry Vesely RAA
913 Ann Vitt MOST
914 Terry Vogler PALM
915 Irene Vold NMMS
916 Sean Vosberg LBG
917 Jeff Waddle SRQM
918 Jeanel Walker UC43
919 Jen Walker MESC
920 Penelope Walleshauser GAJA
921 Barbara Walters SKY
922 Melissa Walther FWYS
923 Helen Wang UC33
924 Lisa Ward WCM
925 Melanie Ware UC54
926 Lisa Watson GAJA
927 Karen Watt UC43
928 Gina Webster MAB
929 Gina Webster MAB
930 John Weiss INDY
931 Nicole Weiss MCM
932 Tony Weiss TFAM
933 Dena Welden UC20
934 Leslie Weldon BSMT
935 Karol Welling GAJA
936 David Welsh UC25
937 Erik Werfel BERK
938 Rick Wery SMAK
939 Julie West FAIR
940 Linda West UC44
941 Kevin Whaley NWAM
942 Jax Wheatley OREG
943 Bridget White MICH
944 Darcy White MINN
945 Kim White UC37
946 Jayne Whitehead SWOM
947 Rebecca Whitley UC55
948 Jennifer Whitman ANCM
949 Paula Whitton UC38
950 Stacie Widdifield ARIZ
951 Emily Wilkins NCMS
952 Matthew Williams VMST
953 Matthew Williams AKMS
954 Sallie Williams SCHS
955 Thomas Williams MCM
956 Charles Wilson UC02
957 David Wilson FACT
958 Todd Wilson PBM
959 Scott Winslow GRA
960 Steve Winslow STAR
961 Michael Winter UC30
962 Linda Witte XCL
963 Dawn Woeslaw ARIZ
964 John Wofford CMAQ
965 Sherrill Wolf O2
966 Nickolas Wolwark NAUT
967 Sandy Womer UC08
968 Nancy Wood MOST
969 Alis Rojas Woodard NCMS
970 Sarah Woodings FFH
971 Jane Wright SAWS
972 Melanie Wright UC43
973 Nancy Wright PBM
974 Sara Wright INDY
975 Anna Wrobel TRI3
976 Ernest Wu UC38
977 Jen Wuest UC36
978 Yuan Xu CTSM
979 Michael Yagemann PBM
980 Paula Yankauskas NEM
981 Deborah Yochelson ANCM
982 Kay Yoong SMM
983 Miki York NCMS
984 Philip Yoshida SLOM
985 Katie Young MINN
986 Michael Zahn WIN
987 Liz Zelandais WMAC
988 Anne Zlatkin UC21