Results By Event
2022 O*H*I*O Masters Hudson SCM Swim Meet
Saturday, December 10, 2022 - Sunday, December 11, 2022
Event 26
Search Criteria
Results
Events
1
50M Free SC
2
50M Back SC
3
50M Breast SC
4
50M Fly SC
5
400M IM SC
6
100M Free SC
7
100M Back SC
8
100M Breast SC
9
100M Fly SC
10
100M IM SC
11
200M Free SC
12
200M Back SC
13
200M Breast SC
14
200M Fly SC
15
200M IM SC
17
800M Free SC
18
1500M Free SC
19
400M Free SC
20
200M Fly SC
22
100M Back SC
23
50M Free SC
24
200M Breast SC
26
50M Fly SC
27
100M Free SC
28
200M IM SC
29
100M Breast SC
30
50M Back SC
31
100M Fly SC
33
200M Free SC
34
50M Breast SC
35
200M Back SC
37
100M IM SC
Age
Groups
18-24 F
18-24 M
25-29 F
25-29 M
30-34 F
30-34 M
35-39 F
35-39 M
40-44 F
40-44 M
45-49 F
45-49 M
50-54 F
50-54 M
55-59 F
55-59 M
60-64 F
60-64 M
65-69 F
65-69 M
70-74 F
70-74 M
75-79 F
75-79 M
80-84 F
80-84 M
85-89 F
85-89 M
90-94 F
90-94 M
95-99 F
95-99 M
100-104 F
100-104 M
105-109 F
105-109 M
Swimmers
Abraham Solano
Alex LaPoint
Amanda Gesouras
Andrew McCollister
Andy Leither
Ann Marshfield
Anne Hegnauer
Barbara Weirath
Ben Hartenburg
Bruce Young
C.J. Rushman
Chad Nance
Chad Steed
Christopher Debnam
Colin Kerrigan
Connor McCabe
Corrin Buck
Craig Finger
Daniel Cox
Daniel Littman
Daniel Miller
Dee Mann
Diane Spence
Duane Grassell
Elizabeth Hillegas
Erik Lokensgard
Ethan Chase
Frank Thompson
Fredy Arnold
George Fiffick
Gregory Clark
Heidi Wiedamann
James Luebbe
James Purdie
Jamie Ryan
Jean McKee
Jenna Halupnik
Jim Callahan
Joe Collum
John Bradshaw
John Chambers
John Scalli
Joseph Sincel
Judith Norton
Kathy Piech-Lukas
Kevin Carrabine
Kristi Tabaj
Lawrence Day
Lawrence Terkel
Lorenza Savini
M Heeter
Madalyn Parry
Mark Lowney
Mary Jo Talley
Matthew Corona
Megan Tiberio
Melinda Smith
Mike Ross
Molly Tolford
Noelle Akins
Rob Coatsworth
Robert McDonald
Robert Williams
Sallie Bartkowiak
Samanta Rotondelli
Scott Bargar
Scott Gabbard
Stephen Dillenburg
Susan Meyers
Susan Paris
Thomas Spence
Todd Jasinski
Todd Stultz
Wendy Bailey
William Dorsch
Yoshi Oyakawa
Clubs
AGUA
CA2M
CAQT
COAS
INDY
LTDUB
MELB
MICH
NAM
NAZ
NCAT
O*H*
OHAAC
OHSP
PCY
SHARK
SKY
UC04
UC11
UC17
UC18
Name
Club
Age
Group
Sex
Swim
Time
Place
Mixed 50 SC M Fly
Connor McCabe
NAZ
18-24
Male
NS
0
Susan Meyers
SHARK
80-84
Female
NS
0
Mike Ross
CA2M
55-59
Male
NS
0
Anne Hegnauer
O*H*
75-79
Female
NS
0
Alex LaPoint
NAZ
25-29
Male
28.71
1
Chad Steed
MICH
50-54
Male
29.03
1
Matthew Corona
NAZ
25-29
Male
29.54
2
Lawrence Day
SHARK
70-74
Male
30.01
1
Bruce Young
INDY
65-69
Male
31.05
1
Colin Kerrigan
UC17
25-29
Male
31.81
3
Christopher Debnam
COAS
40-44
Male
32.20
1
Andy Leither
O*H*
35-39
Male
33.77
1
John Chambers
AGUA
65-69
Male
34.10
2
Craig Finger
O*H*
60-64
Male
34.10
1
Todd Stultz
SHARK
60-64
Male
36.19
2
George Fiffick
UC17
50-54
Male
36.58
2
Lawrence Terkel
O*H*
75-79
Male
37.81
1
Madalyn Parry
UC18
18-24
Female
37.98
1
Jamie Ryan
O*H*
55-59
Male
38.12
1
Elizabeth Hillegas
UC17
18-24
Female
39.43
2
Megan Tiberio
OHSP
25-29
Female
43.30
1
Todd Jasinski
OHAAC
40-44
Male
45.93
2
Samanta Rotondelli
UC11
30-34
Female
48.23
1
Melinda Smith
O*H*
70-74
Female
56.76
1
Robert Williams
O*H*
80-84
Male
1:17.43
1